GDPR

Ochrana osobných údajov

1. Spoločnosť Vitatech s.r.o. sa v plnej miere riadi zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Naša spoločnosť rešpektuje Vaše súkromie. Aby sme mohli ponúknuť hodnotné služby, potrebujeme však poznať Vaše  osobné dáta. Tieto dáta chránime pred zneužitím a zaručujeme Vám, že nikdy neposkytneme tretiemu subjeku Vaše kontaktné informácie a údaje o Vašich nákupoch.


2. Použitím tohto internetového obchodu súhlasíte so zhromažďovaním a používaním informácií o Vás a Vašich nákupoch za podmienok uvedených v Obchodných podmienkach. Registráciu zákazníka, žiadateľa o novinky ( tzv. newsletter ), účastníka ankety a ďalších iných foriem registrácie automaticky súhlasíte, že môžete byť informovaný o novinkách v našom internetovom obchode e-mailom alebo telefonicky. Ak si naďalej nebudete žiadať tieto informácie, máte možnosť kedykoľvek ich zasielanie ukončiť podľa postupu uvedeného v každej zasielanej správe.


3. Náš internetový obchod si vyhradzuje právo ustúpiť od záruky bezpečnosti v prípade napadnutia serveru neznámym páchateľom ( heckerom ). Iba v takom prípade neplatia vyššie uvedené pravidlá manipulácie s dátami.

 

                                                                                                                                                         

Copyright 2020 - 2024 © Kniha Vita