O nás

Úvod O nás

O kníhkupectve KNIHA VITA

 

Nie sme "len" kníhkupectvo ...

VITA znamená život, pomenovanie KNIHA VITA je vyjadrením postoja k životu, kde aj malé svetielko, pohľad, úsmev, slovo...  osvetlí tmu a prispeje k lepšiemu svetu okolo nás, kde nič nie je náhoda a súvislosti sú širšie, ako sa na prvý pohľad zdá.

Naším cieľom je individuálny prístupu k zákazníkovi, radi a ochotne pomôžeme, poradíme, a ak to zákazník dovolí, vyberieme knižku, resp. darček, ktorý je za daných okolností najvhodnejší.

KNIHA VITA vznikla v r.2016 ako malé rodinné kníhkupectvo sídliace v nenápadnom obchodíku za novodubnickou tržnicou.  V roku 2017 bola založená firma Vitatech s.r.o., ktorá zastrešila kníhkupectvo a  KNIHA VITA bola presťahovaná do väčších a dostupnejších priestorov Letky v centre mesta.

Našim návštevníkom vytvárame príjemné a pokojné prostredie s posedením mimo ruchu okolitého sveta.

Máme tiež priestor, chuť a kultúrne prostredie ku zorganizovaniu čítačiek autorov a alternatívnych podujatí. 

Naša ponuka

 

Ponúkame Vám širokú paletu knižných titulov. Áno, aj novinky :), detskú literatúru od 0 do "kým mám chuť čítať", Kúzelné čítanie, beletriu, detektívky, literatúru faktu, cudzojazyčnú literatúru, slovníky a učebnice, mapy, literatúru s náboženskou tematikou, motivačné a ezoterické knihy, poéziu, knižky pre milovníkov hudobných skupín, hercov, politikov, umelcov, športovcov i cestovateľov, šachistov i zberateľov. Knižky u nás nájdete i na CD, ako audioknihy.

Okrem knižiek ponúkame i šachy, glóbusy,logické a spoločenské hry, veľa maľovánok a zošitov s nálepkami, zošity na rozvoj zručností, pexeso, zápisníky, kalendáre, diáre a krížovky, CD i DVD.

Nájdete u nás i doplnkový tovar podľa aktuálnych požiadaviek zákazníkov, najmä slizy, kľúčenky, peňaženky, tašky, karty, originálne perá, pastelky.

Atmosféru dotvárajú drahé kamene a výrobky z nich, náramky, náhrdelníky a prívesky, vonné tyčinky, kamenné lampy, červené náramky, auražiariče, čakražiariče, pyramídy, sošky, tibetské misy, ochranné predmety... 

Väčšia plocha nám umožňuje vystavovať diela umelcov z regiónu, ich maľby a drevorezby.

 

                                                                                                                                                         

Copyright 2020 - 2024 © Kniha Vita